O nas

Zamów eksperta

Firma nasza istnieje od 1992 r. To już ponad ćwierć wieku!
Gdy rozpoczynaliśmy swoją działalność posiadaliśmy w firmie jedno konto e-mail.

Było to oznaką prawdziwej awangardy. Łączyliśmy się wtedy z Internetem wykręcając magiczny numer TPSA - 0202122. Były to początki pierwszych mikrokomputerów. Czasy, w których wyposażenie komputera w twardy dysk było luksusem, a kości pamięci kosztowały miliony (1MB - 1 milion). Od początku naszej działalności postawiliśmy na jakość.

Pierwsze, niemalże indywidualne szkolenia, organizowaliśmy w grupach 6. osobowych. Szkoliliśmy na komputerach PC 486DX wyposażonych w procesory taktowane zegarem 100MHz oraz 4MB pamięci. Do tego oprogramowanie: MS DOS, Windows 3.11, Norton Commander i programem MkSVir. Już wtedy oferowaliśmy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Jak działamy?

Stawiamy w pierwszej kolejności na szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów. Na proste, oszczędne rozwiązania. Na bezpieczeństwo i niezawodność.

Firma nasza jest Autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy Dagma w zakresie sprzedaży rozwiązań ESET.

Realizując nasze projekty korzystamy z doświadczenia najlepszych specjalistów. Znawców różnych dziedzin IT. Są wśród nas specjaliści od helpdesku, serwisanci, konsultanci, audytorzy, instruktorzy, programiści i webmasterzy oraz specjaliści od DTP.

Klienci nasi mogą zawsze liczyć na nieodpłatną pomocą zdalną. Ale nie tylko. Sprzęt odbierzemy zdiagnozujemy, naprawimy i odwieziemy. Przy czym diagnoza usterki - NIC u nas nie kosztuje.

Na czas naprawy dostarczymy sprzęt zastępczy. Dokładamy starań, by klienci korzystając z naszych usług czerpali nich pełną satysfakcję.